Pojemnik z otwartym frontem 300 x 230 x 150 mm niebieski, do wózka na przedmioty obrabiane
• Całkowita długość (mm): 300
• Całkowita szerokość (mm): 230
• Wysokość całkowita (mm): 150
• Kolor: niebieski
• Uwaga: dł. x szer. x wys. = 300 x 230 x 150 mm
• Całkowita szerokość (mm): 230
• Wysokość całkowita (mm): 150
• Kolor: niebieski
• Uwaga: dł. x szer. x wys. = 300 x 230 x 150 mm
| Numer artykułu. | WL79352 |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 1307 |
| Długość | 300 mm |
| Szerokość | 230 mm |
| Wysokość | 150 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |