Skrzynka materiałowa 250 x 150 x 80 mm do wózka na przedmioty obrabiane
• Całkowity udźwig (kg): 25
• Kolor: jasnoszary
• Uwaga: dł. x szer. x wys. = 250 x 150 x 80 mm
• Kolor: jasnoszary
• Uwaga: dł. x szer. x wys. = 250 x 150 x 80 mm
| Numer artykułu. | WL79589 |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 1306 |
| Długość | 250 mm |
| Szerokość | 150 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Nośność | 25 kg |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |