Zewnętrzna powierzchnia ładunkowa wózka ręcznego 1145 x 545 mm
• Obsługa paczek: zdemontowane
• Całkowity udźwig (kg): 400
• Długość powierzchni użytkowej (mm): 1145
• Szerokość powierzchni użytkowej (mm): 545
• Całkowita długość (mm): 1825
• Szerokość całkowita (mm): 840
• Wysokość całkowita (mm): 811
• Opony: pneumatyczne
• Rozmiar koła (mm): 400 x 100
• Całkowity udźwig (kg): 400
• Długość powierzchni użytkowej (mm): 1145
• Szerokość powierzchni użytkowej (mm): 545
• Całkowita długość (mm): 1825
• Szerokość całkowita (mm): 840
• Wysokość całkowita (mm): 811
• Opony: pneumatyczne
• Rozmiar koła (mm): 400 x 100
| Numer artykułu. | WL80085 |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 6105L |
| Długość | 1825 mm |
| Szerokość | 840 mm |
| Wysokość | 811 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Rodzaj urządzenia transportowego | Wózek ręczny |
| Nośność | 400 kg |
| Opony | Powietrze |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |