Szczypce zaciskowe do pierścieni zewnętrznych na wałach powlekanych tworzywem sztucznym, Ø 3 - 10 mm, czarne, atramentowane, 125 mm (SB card/blister)
| Numer artykułu. | WL80700 |
| Model | 46 21 A01 SB |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 46 21 A01 SB |
| Długość | 210 mm |
| Szerokość | 84 mm |
| Wysokość | 27 mm |
| Długość z opakowaniem | 253 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 115 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 92 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowania blistrowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 107 g |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Średnica (końcówka) | 0,9 mm |
| Odosobniony | nie |
| Długość narzędzia | 125 mm |
| Uchwyt (wyrażenie) | Powłoka z tworzywa sztucznego |
| Rodzaj szczypiec | Szczypce do pierścieni zabezpieczających |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |