Electronic Super Knips® ESD z wieloskładnikowymi tulejkami 125 mm (SB-kartka/blister)
| Numer artykułu. | WL80820 |
| Model | 78 03 125 ESDSB |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 78 03 125 ESDSB |
| Długość | 179 mm |
| Szerokość | 85 mm |
| Wysokość | 18 mm |
| Długość z opakowaniem | 257 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 88 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 90 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowania blistrowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 78 g |
| VDE | nie |
| Aspekt | Krawędź tnąca bez skosu |
| Szerokość główki | 13,5 mm |
| Zgodny z ESD | tak |
| Wartość cięcia drutu miękkiego (min.) | 0,2 mm |
| Wartość cięcia drutu miękkiego (maks.) | 1,6 mm |
| Długość narzędzia | 125 mm |
| Uchwyt (wyrażenie) | Tuleje wieloskładnikowe |
| Długość szczęk | 9 mm |
| Rodzaj szczypiec | szczypce elektroniczne |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |