Szczypce do rur i pomp wodnych Cobra® XL z powłoką z tworzywa sztucznego, szare, atramentowane, 400 mm (karta SB/opakowanie blister)
Większy zakres chwytania, ale znacznie mniejsza waga niż w przypadku porównywalnych kluczy do rur. Szybka regulacja za naciśnięciem przycisku bezpośrednio na obrabianym przedmiocie, bez niezamierzonego ześlizgiwania się złącza. Precyzyjna regulacja zapewniająca optymalne dostosowanie do różnych rozmiarów obrabianych przedmiotów i wygodną pozycję chwytu. Samozacisk na rurach i nakrętkach: brak poślizgu na obrabianym przedmiocie, oszczędność wysiłku. Powierzchnie chwytające ze specjalnie hartowanymi zębami, twardość zębów ok. 61 HRC: trwale pewny chwyt dzięki wysokiej odporności na zużycie. Połączenie przelotowe: wysoka stabilność dzięki podwójnemu prowadzeniu. Zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem zapobiega urazom spowodowanym zgnieceniem. Karta SB/blister.
| Numer artykułu. | WL80872 |
| Model | 87 01 400 SB |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 87 01 400 SB |
| Długość | 449 mm |
| Szerokość | 85 mm |
| Wysokość | 22 mm |
| Długość z opakowaniem | 450 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 140 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 110 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Rodzaj opakowania | Opakowania blistrowe |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 1,251 kg |
| VDE | nie |
| Wspólny projekt | Złącze przelotowe |
| Zgodny z ESD | nie |
| Odosobniony | nie |
| Długość narzędzia | 400 mm |
| Uchwyt (wyrażenie) | Plastikowa osłona |
| Pojemność | Rury: 90 mm / 3 1/2 cala |
| Rodzaj szczypiec | Szczypce do pomp wodnych |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |