Spolaryzowane oświetlenie pierścieniowe LED, 16 diod LED
Oświetlenie pierścieniowe z analizatorem obracanym o 360° z krokiem co 5° w celu precyzyjnego ustawienia filtra polaryzacyjnego. 16 diod LED o bardzo dużej mocy zapewnia niezwykłą intensywność światła. Ten zaawansowany system oświetlenia zapewnia, że wzory są wyświetlane w najlepszy możliwy sposób. Dla krystalicznie czystych obrazów i eksploracji złożonych szczegółów z niezrównaną precyzją. Długa żywotność i niskie zużycie energii. Intensywność światła można regulować bezpośrednio na oświetleniu
| Numer artykułu. | WL81215 |
| Producent | EUROMEX |
| Numer artykułu producenta. | LE.1975 |
| Długość | 90,2 mm |
| Szerokość | 90,2 mm |
| Wysokość | 33 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny |
| Średnica | 66 mm |
| W zestawie bateria | nie |
| Źródło światła | LED |
| Średnica wewnętrzna | 35 mm |
| Średnica zewnętrzna | 90,2 mm |
| Strumień świetlny | 345 lm |
| Liczba diod LED | 16 |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | Euromex Microscopen bv Papenkamp 20 NL-6836 Bd Arnheim www.euromex.com |