Zasilacz do stacji lutowniczej VARIO 2, MK2, 150W
Dzięki i-CON 2 MK2, ERSA opracowała stację elektroniczną, która spełnia wymagania wyższych temperatur roboczych i coraz mniejszych okien procesowych w procesach lutowania bezołowiowego. Stacja elektroniczna posiada 2 złącza i obsługuje 6 narzędzi, w tym niezwykle małą, lekką, ergonomiczną i wydajną lutownicę i-TOOL MK2, a także narzędzia do rozlutowywania komponentów SMD lub komponentów przewodowych.
| Numer artykułu. | WL81254 |
| Model | i-CON VARIO 2 MK2 |
| Producent | ERSA |
| Numer artykułu producenta. | 0IC2235V |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa własna | 3,7 kg |
| Moc | 150 W |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Czas nagrzewania | 9 s |
| Zakres temperatur °C (od) | 150 °C |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Zgodny z ESD | tak |