Klucz płasko-oczkowy ERGO™ 28 mm
• Klucz płasko-oczkowy opracowany zgodnie z naukowym procesem ERGO
• Miękki, antypoślizgowy uchwyt zapewnia wysoki komfort pracy
• Po przełożeniu ruchomej szczęki klucz płaski może być używany jako klucz do rur
• Ruchoma szczęka umożliwia chwytanie nakrętek i śrub o średnicy do 34 mm.
• Indukcyjnie hartowane powierzchnie chwytające
• Wąska główka dla lepszej dostępności w trudno dostępnych miejscach
• Równoległe szczęki nachylone pod kątem 15° zapewniają pewny chwyt i optymalny zasięg
• Laserowo wygrawerowana skala pomiarowa w mm dla precyzyjnego ustawienia wstępnego i dokładnego pomiaru
• Skydrolowy i olejoodporny uchwyt
• Wysokowydajny stop stali wykuty z jednego elementu
• Chromowany, precyzyjnie hartowany i zabezpieczony przed rdzą
• Śruba obrotowa w lewo
• Normy: ISO 6787, DIN 3117, ASME B107.8-2003 i BS 6333
• Miękki, antypoślizgowy uchwyt zapewnia wysoki komfort pracy
• Po przełożeniu ruchomej szczęki klucz płaski może być używany jako klucz do rur
• Ruchoma szczęka umożliwia chwytanie nakrętek i śrub o średnicy do 34 mm.
• Indukcyjnie hartowane powierzchnie chwytające
• Wąska główka dla lepszej dostępności w trudno dostępnych miejscach
• Równoległe szczęki nachylone pod kątem 15° zapewniają pewny chwyt i optymalny zasięg
• Laserowo wygrawerowana skala pomiarowa w mm dla precyzyjnego ustawienia wstępnego i dokładnego pomiaru
• Skydrolowy i olejoodporny uchwyt
• Wysokowydajny stop stali wykuty z jednego elementu
• Chromowany, precyzyjnie hartowany i zabezpieczony przed rdzą
• Śruba obrotowa w lewo
• Normy: ISO 6787, DIN 3117, ASME B107.8-2003 i BS 6333
| Numer artykułu. | WL83570 |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | 9071 PC |
| Długość | 208 mm |
| Szerokość | 28 mm |
| Wysokość | 12,9 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 272 g |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |