Plecak z antypoślizgową twardą podstawą (pusty)
• Plecak dla elektryków
• Idealny dla profesjonalistów
• Do bezpiecznego transportu i uporządkowanego przechowywania różnych narzędzi
• Duża pojemność z wieloma kieszeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi
• Dodatkowa przegroda z tyłu na laptopa, tablet itp.
• Wykonany z poliestru 1680D+600D
• 100% wodoodporna i antypoślizgowa podstawa z twardego tworzywa sztucznego
• Uchwyty ułatwiające przenoszenie
• Metalowe zamki błyskawiczne
• Maksymalna ładowność 20 kg
• Idealny dla profesjonalistów
• Do bezpiecznego transportu i uporządkowanego przechowywania różnych narzędzi
• Duża pojemność z wieloma kieszeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi
• Dodatkowa przegroda z tyłu na laptopa, tablet itp.
• Wykonany z poliestru 1680D+600D
• 100% wodoodporna i antypoślizgowa podstawa z twardego tworzywa sztucznego
• Uchwyty ułatwiające przenoszenie
• Metalowe zamki błyskawiczne
• Maksymalna ładowność 20 kg
| Numer artykułu. | WL83611 |
| Producent | BAHCO |
| Numer artykułu producenta. | 4750FB8 |
| Długość | 190 mm |
| Szerokość | 335 mm |
| Wysokość | 560 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 2,6 kg |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |