Zatyczki do uszu wielokrotnego użytku EarProtect | TPE, sznurek, wartość SNR 32 dB, 100 par
DS Safetywear przedstawia doskonałe rozwiązanie do ochrony uszu - zatyczki do uszu wielokrotnego użytku EarProtect. Wykonane z lamelowego TPE i w przyciągającym wzrok niebieskim kolorze, te zatyczki do uszu oferują SNR na poziomie 32 dB dla optymalnej ochrony przed hałasem. Praktyczny sznurek sprawia, że zatyczki są zawsze pod ręką i nie można ich zgubić.
Zatyczki do uszu są nie tylko łatwe w użyciu, ale także wielokrotnego użytku, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska i opłacalne. Chroń swoje uszy stylowo i wygodnie dzięki zatyczkom do uszu wielokrotnego użytku EarProtect firmy DS Safetywear.
• Zatyczki do uszu wielokrotnego użytku EarProtect
• wykonane z TPE, płytkowe
• ze sznurkiem
• SNR 32 dB
• niebieski
• Łatwe w użyciu ze sznurkiem, zapobiegają zgubieniu zatyczek do uszu
• Mimo to wielokrotnego użytku
Zatyczki do uszu są nie tylko łatwe w użyciu, ale także wielokrotnego użytku, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska i opłacalne. Chroń swoje uszy stylowo i wygodnie dzięki zatyczkom do uszu wielokrotnego użytku EarProtect firmy DS Safetywear.
• Zatyczki do uszu wielokrotnego użytku EarProtect
• wykonane z TPE, płytkowe
• ze sznurkiem
• SNR 32 dB
• niebieski
• Łatwe w użyciu ze sznurkiem, zapobiegają zgubieniu zatyczek do uszu
• Mimo to wielokrotnego użytku
| Numer artykułu. | WL85082 |
| Producent | DS SAFETY WEAR |
| Numer artykułu producenta. | EP002CB |
| Długość | 60 mm |
| Szerokość | 35 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 PUDEŁKO |
| Jednostka treści | 100 para |
| Kolor | niebieski |
| Tworzywo | TPE |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Wartość SNR | 32 dB |
| Rodzaj ochrony słuchu | Zatyczki do uszu |
| Dane producenta GPSR | DS SafetyWear Im Rohnweiher 14 DE-53797 Lohmar www.dssafetywear.de |