Wkładka ESD do skrzynek Euro 3-6-10 i 4-6-10, 520 x 345 x 60 mm
Odkryj tacę wkładaną ESD do skrzynek Eurobox na Weidinger.eu - idealne rozwiązanie do produkcji elektroniki. Ta rozpraszająca tacka, wyprodukowana przez firmę Licefa, jest wykonana z wysokiej jakości polistyrenu (PS) i zapewnia niezawodną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Dzięki przewodności rozpraszającej >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów, zapewnia bezpieczne przechowywanie i transport wrażliwych komponentów elektronicznych.
Elegancka czarna tacka wkładana idealnie pasuje do skrzynek Euro 3-6-10 (numer artykułu 2443929) i 4-6-10 (numer artykułu 2443930) i oferuje wystarczającą ilość miejsca na komponenty o wymiarach wewnętrznych 520 x 345 x 60 mm. Numer artykułu 2423174 ułatwia zamówienie tego niezbędnego akcesorium.
Skorzystaj z solidnej konstrukcji i optymalnego dopasowania, które umożliwia wydajną organizację i obsługę w Twojej produkcji. Polegaj na jakości i funkcjonalności tacki ESD firmy Licefa, aby uczynić produkcję elektroniki bezpieczniejszą i bardziej wydajną.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary wewnętrzne: 520 x 345 x 60 mm
• Nadaje się do Eurobox 3-6-10 (2443929) i Eurobox 4-6-10 (2443930)
Elegancka czarna tacka wkładana idealnie pasuje do skrzynek Euro 3-6-10 (numer artykułu 2443929) i 4-6-10 (numer artykułu 2443930) i oferuje wystarczającą ilość miejsca na komponenty o wymiarach wewnętrznych 520 x 345 x 60 mm. Numer artykułu 2423174 ułatwia zamówienie tego niezbędnego akcesorium.
Skorzystaj z solidnej konstrukcji i optymalnego dopasowania, które umożliwia wydajną organizację i obsługę w Twojej produkcji. Polegaj na jakości i funkcjonalności tacki ESD firmy Licefa, aby uczynić produkcję elektroniki bezpieczniejszą i bardziej wydajną.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary wewnętrzne: 520 x 345 x 60 mm
• Nadaje się do Eurobox 3-6-10 (2443929) i Eurobox 4-6-10 (2443930)
| Numer artykułu. | WL85613 |
| Alternatywna nazwa artykułu | ET-3-6-10 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2423174 |
| Długość | 520 mm |
| Szerokość | 345 mm |
| Wysokość | 60 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 780 g |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |