Wkładka ESD do skrzynek Euro 3 i 4, 2 wgłębienia, 550 x 350 x 43 mm
Odkryj wkładkę ESD 550 x 350 x 43 mm firmy Licefa, dostępną na Weidinger.eu, która została opracowana specjalnie do produkcji elektroniki. Ta wysokiej jakości wkładka, numer artykułu 2425978, zapewnia optymalną ochronę wrażliwych komponentów elektronicznych. Wykonana z rozpraszającego polistyrenu (PS), gwarantuje bezpieczne rozpraszanie ładunków elektrostatycznych z przewodnością rozpraszającą >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów. Wkładka jest dostępna w eleganckim czarnym kolorze i ma dwa praktyczne wgłębienia (278 x 233 x 36 mm), które umożliwiają elastyczną organizację. Jest kompatybilna ze skrzynkami Euro w rozmiarze 3 i 4, co zapewnia bezproblemową integrację z istniejącymi systemami. Dzięki kompaktowym wymiarom zewnętrznym 550 x 350 x 43 mm jest idealnym rozwiązaniem do ochrony i przechowywania wrażliwych komponentów. Zaufaj jakości Licefa i zoptymalizuj swoje procesy produkcyjne dzięki tej niezawodnej wkładce ESD.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 550 x 350 x 43 (dł. x szer. x wys.)
• Wnęki: 2 (278 x 233 x 36 mm)
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 550 x 350 x 43 (dł. x szer. x wys.)
• Wnęki: 2 (278 x 233 x 36 mm)
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
| Numer artykułu. | WL85631 |
| Alternatywna nazwa artykułu | T2-101-6-10 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2425978 |
| Długość | 550 mm |
| Szerokość | 350 mm |
| Wysokość | 43 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Długość (wgłębienie) | 278 mm |
| Szerokość (wgłębienie) | 233 mm |
| Wysokość (wnęka) | 36 mm |
| Liczba wgłębień | 2 |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |