Wkładka ESD do Eurobox 3 i 4, 60 rowków, 552 x 352 x 17 mm
Odkryj wkładkę ESD firmy Licefa, dostępną na Weidinger.eu, która została opracowana specjalnie do produkcji elektroniki. Ta wkładka o wymiarach 552 x 352 x 17 mm i 60 wgłębieniami zapewnia optymalną ochronę wrażliwych komponentów elektronicznych. Wykonana z rozpraszającego polistyrenu (PS), zapewnia wartość przewodności w rozpraszającym zakresie od >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów, co skutecznie zapobiega wyładowaniom elektrostatycznym.
Wkładka jest dostępna w eleganckim czarnym kolorze i idealnie pasuje do skrzynek Euro w rozmiarach 3 i 4. Łatwa obsługa jest gwarantowana dzięki praktycznemu odwracalnemu układaniu w stos i zintegrowanemu uchwytowi. Wgłębienia o wymiarach 63 x 21 x 7 mm zapewniają wystarczającą ilość miejsca do bezpiecznego przechowywania i organizacji komponentów.
To akcesorium o numerze artykułu 2425988 jest niezbędnym elementem każdego zakładu produkcji elektroniki, w którym priorytetem jest bezpieczeństwo i wydajność. Polegaj na jakości Licefa i zoptymalizuj swoje procesy produkcyjne dzięki tej wysokiej jakości wkładce ESD.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 552 x 352 x 17 (dł. x szer. x wys.)
• Wnęki: 60 (63 x 21 x 7)
• Odwracalne układanie w stos
• Uchwyt wpuszczany
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
Wkładka jest dostępna w eleganckim czarnym kolorze i idealnie pasuje do skrzynek Euro w rozmiarach 3 i 4. Łatwa obsługa jest gwarantowana dzięki praktycznemu odwracalnemu układaniu w stos i zintegrowanemu uchwytowi. Wgłębienia o wymiarach 63 x 21 x 7 mm zapewniają wystarczającą ilość miejsca do bezpiecznego przechowywania i organizacji komponentów.
To akcesorium o numerze artykułu 2425988 jest niezbędnym elementem każdego zakładu produkcji elektroniki, w którym priorytetem jest bezpieczeństwo i wydajność. Polegaj na jakości Licefa i zoptymalizuj swoje procesy produkcyjne dzięki tej wysokiej jakości wkładce ESD.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 552 x 352 x 17 (dł. x szer. x wys.)
• Wnęki: 60 (63 x 21 x 7)
• Odwracalne układanie w stos
• Uchwyt wpuszczany
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
| Numer artykułu. | WL85636 |
| Alternatywna nazwa artykułu | T2-106-6-10 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2425988 |
| Długość | 552 mm |
| Szerokość | 352 mm |
| Wysokość | 17 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Długość (wgłębienie) | 63 mm |
| Szerokość (wgłębienie) | 21 mm |
| Wysokość (wnęka) | 7 mm |
| Liczba wgłębień | 60 |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |