Wkładka ESD do skrzynek Eurobox 3 i 4, 24 wgłębienia, 555 x 355 x 47 mm
Odkryj wysokiej jakości wkładkę ESD firmy Licefa, dostępną na Weidinger.eu, która została opracowana specjalnie do produkcji elektroniki. Ta wkładka zapewnia optymalną ochronę wrażliwych komponentów elektronicznych dzięki rozpraszającemu materiałowi polistyrenowemu, który ma przewodność rozpraszającą od >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów. Dzięki zewnętrznym wymiarom 555 x 355 x 47 mm i 24 przegródkom o wymiarach 59 x 51 x 34 mm każda, idealnie nadaje się do organizowania i bezpiecznego transportu komponentów.
Wkładka ESD jest dostępna w eleganckim czarnym kolorze i ma praktyczny wpuszczany uchwyt, a także opcję odwracalnego układania w stos, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie. Jest kompatybilna z pudełkami Euro o rozmiarze 3 i 4, co podkreśla jej wszechstronność. Numer artykułu 2426027 ułatwia identyfikację i zamawianie. Zaufaj jakości Licefa i chroń swoją elektronikę za pomocą tego przemyślanego rozwiązania.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 555 x 355 x 47 (dł. x szer. x wys.)
• Wgłębienia: 24, 59 x 51 x 34 mm
• Uchwyt wpuszczany
• Odwracalne układanie w stos
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
Wkładka ESD jest dostępna w eleganckim czarnym kolorze i ma praktyczny wpuszczany uchwyt, a także opcję odwracalnego układania w stos, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie. Jest kompatybilna z pudełkami Euro o rozmiarze 3 i 4, co podkreśla jej wszechstronność. Numer artykułu 2426027 ułatwia identyfikację i zamawianie. Zaufaj jakości Licefa i chroń swoją elektronikę za pomocą tego przemyślanego rozwiązania.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 555 x 355 x 47 (dł. x szer. x wys.)
• Wgłębienia: 24, 59 x 51 x 34 mm
• Uchwyt wpuszczany
• Odwracalne układanie w stos
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
| Numer artykułu. | WL85648 |
| Alternatywna nazwa artykułu | T2-35-6-10 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2426027 |
| Długość | 555 mm |
| Szerokość | 355 mm |
| Wysokość | 47 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Długość (wgłębienie) | 59 mm |
| Szerokość (wgłębienie) | 51 mm |
| Wysokość (wnęka) | 34 mm |
| Liczba wgłębień | 24 |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |