Wkładka ESD do skrzynek Eurobox 3 i 4, 20 wgłębień, 555 x 355 x 47 mm
Odkryj wysokiej jakości wkładkę ESD firmy Licefa, dostępną na Weidinger.eu, która została opracowana specjalnie do produkcji elektroniki. Ta taca o wymiarach 555 x 355 x 47 mm oferuje 20 wgłębień, każde o wymiarach 77 x 59 x 34 mm, i jest idealna do bezpiecznego przechowywania wrażliwych komponentów elektronicznych. Wykonana z rozpraszającego polistyrenu (PS) w eleganckim czarnym kolorze, gwarantuje optymalną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Wartość przewodności mieści się w rozpraszającym zakresie od >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów, co zapewnia niezawodne rozpraszanie ładunków elektrostatycznych.
Wkładka ESD jest kompatybilna z euroskrzynkami o rozmiarach 3 i 4 i oferuje łatwą obsługę i oszczędność miejsca dzięki praktycznemu zagłębionemu uchwytowi i opcji odwracalnego układania w stos. Produkt o numerze 2426029 jest idealnym dodatkiem do produkcji elektroniki, umożliwiającym bezpieczną i wydajną organizację komponentów. Zaufaj jakości Licefa i zoptymalizuj swoje procesy produkcyjne dzięki temu przemyślanemu rozwiązaniu.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 555 x 355 x 47 (dł. x szer. x wys.)
• Wgłębienia: 20, 77 x 59 x 34 mm
• Uchwyt wpuszczany
• Odwracalne układanie w stos
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
Wkładka ESD jest kompatybilna z euroskrzynkami o rozmiarach 3 i 4 i oferuje łatwą obsługę i oszczędność miejsca dzięki praktycznemu zagłębionemu uchwytowi i opcji odwracalnego układania w stos. Produkt o numerze 2426029 jest idealnym dodatkiem do produkcji elektroniki, umożliwiającym bezpieczną i wydajną organizację komponentów. Zaufaj jakości Licefa i zoptymalizuj swoje procesy produkcyjne dzięki temu przemyślanemu rozwiązaniu.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 555 x 355 x 47 (dł. x szer. x wys.)
• Wgłębienia: 20, 77 x 59 x 34 mm
• Uchwyt wpuszczany
• Odwracalne układanie w stos
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
| Numer artykułu. | WL85649 |
| Alternatywna nazwa artykułu | T2-36-6-10 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2426029 |
| Długość | 555 mm |
| Szerokość | 355 mm |
| Wysokość | 47 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Długość (wgłębienie) | 77 mm |
| Szerokość (wgłębienie) | 59 mm |
| Wysokość (wnęka) | 34 mm |
| Liczba wgłębień | 20 |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |