Wkładka ESD do skrzynek Eurobox 3 i 4, 24 wgłębienia, 550 x 350 x 38 mm
Odkryj wkładkę ESD od Licefa, dostępną na Weidinger.eu, która została specjalnie opracowana do bezpiecznego przechowywania i transportu wrażliwych komponentów elektronicznych. Dzięki wymiarom 550 x 350 x 38 mm i 24 wgłębieniom, ta wkładka zapewnia optymalną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Wykonana z rozpraszającego polistyrenu (PS) w eleganckiej czerni, gwarantuje przewodność rozpraszającą >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów, co zapewnia niezawodne rozpraszanie ładunków elektrostatycznych.
Wkładka jest kompatybilna ze skrzynkami Euro o rozmiarze 3 i 4 i posiada praktyczne wgłębienia ułatwiające obsługę. Każde z 24 wgłębień ma średnicę 70 x 30 mm, idealną do bezpiecznego umieszczania komponentów. To akcesorium o numerze artykułu 2426031 jest niezbędną częścią każdego zakładu produkcji elektroniki, w którym priorytetem jest bezpieczeństwo i wydajność. Polegaj na jakości Licefa i zoptymalizuj swoje procesy pracy dzięki temu zaawansowanemu rozwiązaniu ESD.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 550 x 350 x 38 (dł. x szer. x wys.)
• Wgłębienia: 24, średnica 70 x 30 mm
• Uchwyt wpuszczany
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
Wkładka jest kompatybilna ze skrzynkami Euro o rozmiarze 3 i 4 i posiada praktyczne wgłębienia ułatwiające obsługę. Każde z 24 wgłębień ma średnicę 70 x 30 mm, idealną do bezpiecznego umieszczania komponentów. To akcesorium o numerze artykułu 2426031 jest niezbędną częścią każdego zakładu produkcji elektroniki, w którym priorytetem jest bezpieczeństwo i wydajność. Polegaj na jakości Licefa i zoptymalizuj swoje procesy pracy dzięki temu zaawansowanemu rozwiązaniu ESD.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 550 x 350 x 38 (dł. x szer. x wys.)
• Wgłębienia: 24, średnica 70 x 30 mm
• Uchwyt wpuszczany
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
| Numer artykułu. | WL85650 |
| Alternatywna nazwa artykułu | T2-37-6-10 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2426031 |
| Długość | 550 mm |
| Szerokość | 350 mm |
| Wysokość | 38 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Średnica (wgłębienie) | 70 mm |
| Wysokość (wnęka) | 30 mm |
| Liczba wgłębień | 24 |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |