Wkładka ESD do skrzynek Eurobox 3 i 4, 12 studzienek, 550 x 350 x 37 mm
Odkryj wysokiej jakości wkładkę ESD firmy Licefa, dostępną na Weidinger.eu, która została opracowana specjalnie do produkcji elektroniki. Ta wkładka o wymiarach 550 x 350 x 37 mm oferuje 12 wgłębień o średnicy 100 x 30 mm, idealnych do bezpiecznego przechowywania wrażliwych komponentów. Wykonana z rozpraszającego polistyrenu (PS) w eleganckim czarnym kolorze, zapewnia wartość przewodności w zakresie rozpraszającym od >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów, zapewniając optymalną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi.
Wkładka ESD jest kompatybilna ze skrzynkami Euro o rozmiarze 3 i 4 i posiada praktyczny, wgłębiony uchwyt ułatwiający przenoszenie. Można ją łatwo zidentyfikować i zamówić pod numerem artykułu 2426033. Ta wkładka jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania komponentów elektronicznych w bezpieczny i zorganizowany sposób, przyczyniając się do wydajności i bezpieczeństwa procesów produkcyjnych. Zaufaj jakości Licefa i zoptymalizuj swoją produkcję dzięki temu zaawansowanemu rozwiązaniu ESD.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 550 x 350 x 37 (dł. x szer. x wys.)
• Wgłębienia: 12, średnica 100 x 30 mm
• Uchwyt wpuszczany
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
Wkładka ESD jest kompatybilna ze skrzynkami Euro o rozmiarze 3 i 4 i posiada praktyczny, wgłębiony uchwyt ułatwiający przenoszenie. Można ją łatwo zidentyfikować i zamówić pod numerem artykułu 2426033. Ta wkładka jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania komponentów elektronicznych w bezpieczny i zorganizowany sposób, przyczyniając się do wydajności i bezpieczeństwa procesów produkcyjnych. Zaufaj jakości Licefa i zoptymalizuj swoją produkcję dzięki temu zaawansowanemu rozwiązaniu ESD.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 550 x 350 x 37 (dł. x szer. x wys.)
• Wgłębienia: 12, średnica 100 x 30 mm
• Uchwyt wpuszczany
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
| Numer artykułu. | WL85651 |
| Alternatywna nazwa artykułu | T2-38-6-10 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2426033 |
| Długość | 550 mm |
| Szerokość | 350 mm |
| Wysokość | 37 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Średnica (wgłębienie) | 100 mm |
| Wysokość (wnęka) | 30 mm |
| Liczba wgłębień | 12 |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |