Wkładka ESD do skrzynek Eurobox 3 i 4, 96 studzienek, 562 x 363 x 43 mm
Odkryj wkładkę ESD firmy Licefa, dostępną na Weidinger.eu, która została opracowana specjalnie do produkcji elektroniki. Dzięki wymiarom 562 x 363 x 43 mm i 96 wgłębieniom o średnicy 35 x 35 mm, wkładka ta zapewnia optymalną ochronę wrażliwych komponentów elektronicznych. Wykonana z rozpraszającego polistyrenu (PS) w kolorze czarnym, zapewnia wartość przewodności w rozpraszającym zakresie od >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów, co umożliwia bezpieczne rozpraszanie ładunków elektrostatycznych.
Wkładka ESD jest kompatybilna ze skrzynkami Euro o rozmiarze 3 i 4 i posiada praktyczny, wpuszczany uchwyt oraz opcję odwracalnego układania w stosy, co umożliwia elastyczne i oszczędzające miejsce przechowywanie. To akcesorium o numerze 2426052 jest niezbędnym elementem każdego zakładu produkującego elektronikę, dla którego priorytetem jest bezpieczeństwo i wydajność. Zaufaj jakości Licefa i niezawodnie chroń swoje wrażliwe komponenty.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 562 x 363 x 43 (dł. x szer. x wys.)
• Wgłębienia: 96, średnica 35 x 35 mm
• Uchwyt wpuszczany
• Odwracalne układanie w stos
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
Wkładka ESD jest kompatybilna ze skrzynkami Euro o rozmiarze 3 i 4 i posiada praktyczny, wpuszczany uchwyt oraz opcję odwracalnego układania w stosy, co umożliwia elastyczne i oszczędzające miejsce przechowywanie. To akcesorium o numerze 2426052 jest niezbędnym elementem każdego zakładu produkującego elektronikę, dla którego priorytetem jest bezpieczeństwo i wydajność. Zaufaj jakości Licefa i niezawodnie chroń swoje wrażliwe komponenty.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary zewnętrzne: 562 x 363 x 43 (dł. x szer. x wys.)
• Wgłębienia: 96, średnica 35 x 35 mm
• Uchwyt wpuszczany
• Odwracalne układanie w stos
• Nadaje się do skrzynek Euro 3 i 4
| Numer artykułu. | WL85660 |
| Alternatywna nazwa artykułu | T2-47-6-10 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2426052 |
| Długość | 562 mm |
| Szerokość | 363 mm |
| Wysokość | 43 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Średnica (wgłębienie) | 35 mm |
| Wysokość (wnęka) | 35 mm |
| Liczba wgłębień | 96 |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |