Skrzynka asortymentowa ESD SMD z 60 pudełkami i siatką piankową
Odkryj wysokiej jakości skrzynkę asortymentową ESD SMD firmy Licefa, dostępną na Weidinger.eu, która została opracowana specjalnie do produkcji elektroniki. Dzięki 60 pudełkom i praktycznej siatce piankowej ta skrzynka asortymentowa zapewnia optymalną ochronę i organizację wrażliwych komponentów. Wykonany z rozpraszającego polistyrenu (PS), zapewnia bezpieczne rozpraszanie ładunków elektrostatycznych o przewodności rozpraszającej >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów. Czarny kolor nadaje pudełku profesjonalny wygląd, a wewnętrzne wymiary 153 x 106 x 25 mm zapewniają wystarczającą ilość miejsca na komponenty. Każde pojedyncze pudełko ma wymiary 6 x 6 x 19 mm i jest nieprzewodzące, co pozwala na elastyczne użytkowanie. Numer artykułu 2426663 ułatwia zamawianie. To pudełko asortymentowe jest niezbędnym akcesorium dla każdego, kto pracuje w produkcji elektroniki i ceni sobie jakość i bezpieczeństwo.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary wewnętrzne: 153 x 106 x 25 mm
• Pojedyncze pudełko: 6 x 6 x 19 mm (nierozpraszające)
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary wewnętrzne: 153 x 106 x 25 mm
• Pojedyncze pudełko: 6 x 6 x 19 mm (nierozpraszające)
| Numer artykułu. | WL85738 |
| Alternatywna nazwa artykułu | V11-3 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2426663 |
| Długość | 153 mm |
| Szerokość | 106 mm |
| Wysokość | 25 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny |
| Długość wewnętrzna | 153 mm |
| Szerokość wewnętrzna | 106 mm |
| Wysokość wewnętrzna | 25 mm |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 150 g |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |