Walizka ESD, K2006 ESD, pusta, czarna, 335 x 240 x 71 mm
Odkryj walizkę ESD pustą K 2006 ESD czarną na Weidinger.eu - idealne rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania i transportu wrażliwych komponentów elektronicznych. Wykonana z rozpraszającego polipropylenu (PP) walizka zapewnia optymalną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Dzięki przewodności rozpraszającej >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów, gwarantuje niezawodne bezpieczeństwo komponentów.
Obudowa w eleganckim czarnym kolorze ma wymiary 335 x 240 x 71 mm wewnątrz i jest idealna do stosowania w produkcji elektroniki. Dostosuj wnętrze za pomocą pasujących wkładek: Wybierz pomiędzy 4 przedziałami (numer artykułu 2443908) o rozmiarze przedziału 149 x 104 mm, 8 przedziałami (numer artykułu 2443909) o rozmiarze 104 x 70 mm lub użyj pianki z ćwiekami (numer artykułu 2443873) i pianki z siatką (numer artykułu 2443870) dla dodatkowej ochrony.
Walizka ESD od Licefa, numer artykułu 2443727, jest niezbędnym akcesorium dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i elastyczność. Polegaj na jakości i funkcjonalności swoich projektów elektronicznych.
• Materiał: rozpraszający PP (polipropylen)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary wewnętrzne: 335 x 240 x 71 mm
Odpowiednie wkładki:
• 2443908, 4 przedziały, rozmiar przedziału 149 x 104 mm
• 2443909, 8 przedziałów, rozmiar przedziału 104 x 70 mm
• 2443873, pianka z ćwiekami
• 2443870, pianka z siatką
Obudowa w eleganckim czarnym kolorze ma wymiary 335 x 240 x 71 mm wewnątrz i jest idealna do stosowania w produkcji elektroniki. Dostosuj wnętrze za pomocą pasujących wkładek: Wybierz pomiędzy 4 przedziałami (numer artykułu 2443908) o rozmiarze przedziału 149 x 104 mm, 8 przedziałami (numer artykułu 2443909) o rozmiarze 104 x 70 mm lub użyj pianki z ćwiekami (numer artykułu 2443873) i pianki z siatką (numer artykułu 2443870) dla dodatkowej ochrony.
Walizka ESD od Licefa, numer artykułu 2443727, jest niezbędnym akcesorium dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i elastyczność. Polegaj na jakości i funkcjonalności swoich projektów elektronicznych.
• Materiał: rozpraszający PP (polipropylen)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wymiary wewnętrzne: 335 x 240 x 71 mm
Odpowiednie wkładki:
• 2443908, 4 przedziały, rozmiar przedziału 149 x 104 mm
• 2443909, 8 przedziałów, rozmiar przedziału 104 x 70 mm
• 2443873, pianka z ćwiekami
• 2443870, pianka z siatką
| Numer artykułu. | WL85791 |
| Alternatywna nazwa artykułu | K2006-ESD-NVS/6-6-10-10-10 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2443727 |
| Długość | 335 mm |
| Szerokość | 240 mm |
| Wysokość | 71 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 600 g |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |