Wózek stołowy ESD, tace z blachy stalowej, powierzchnia ładunkowa 1000 x 600 mm
Konstrukcja przewodząca prąd elektryczny. Spawane rury stalowe i kształtowniki stalowe, powlekane proszkowo farbą przewodzącą elektryczność, kolor łupkowo-szary RAL 7015, konstrukcja skręcana i wtykowa. 2 tace z blachy stalowej z obrzeżem o wysokości 10 mm, spawane olejoszczelnie, również malowane proszkowo na kolor przewodzący prąd, szary RAL 7015. 2 kółka skrętne i 2 kółka stałe, kółka z oponami TPE-ESD (elastomer termoplastyczny), przewodzące prąd, piasty z precyzyjnymi łożyskami kulkowymi zwykłymi. Maksymalny komfort: Bardzo niskie opory ruszania, toczenia i skręcania. Cicha praca na równych podłożach. Niebrudzące opony. Hamulce na kółkach skrętnych. Udźwig górnej powierzchni ładunkowej 200 kg.
• Całkowita nośność (kg): 600
• Długość powierzchni ładunkowej (mm): 1000
• Szerokość półki (mm): 600
• Wysokość półek (mm): 270, 900
• Długość całkowita (mm): 1197
• Szerokość całkowita (mm): 609
• Wysokość całkowita (mm): 900
• Nośność półki (kg): 200
• Opony: TPE-ESD
• Rozmiar kół (mm): 200 x 40
• Całkowita nośność (kg): 600
• Długość powierzchni ładunkowej (mm): 1000
• Szerokość półki (mm): 600
• Wysokość półek (mm): 270, 900
• Długość całkowita (mm): 1197
• Szerokość całkowita (mm): 609
• Wysokość całkowita (mm): 900
• Nośność półki (kg): 200
• Opony: TPE-ESD
• Rozmiar kół (mm): 200 x 40
| Numer artykułu. | WL86990 |
| Producent | FETRA |
| Numer artykułu producenta. | 9401W |
| Długość | 1197 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | ciemnoszary |
| W zestawie bateria | nie |
| Rodzaj urządzenia transportowego | Wózek magazynowy |
| Nośność | 600 kg |
| Opony | TPE |
| Długość obszaru załadunku | 1000 mm |
| Szerokość przestrzeni ładunkowej | 600 mm |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | fetra Fechtel Transportgeräte GmbH Industriestraße 17-21 DE-33829 Bogenhausen www.fetra.de |