Wykładzina podłogowa ESD "SafeGrip", materiał w rolce, szary, 2,5 mm, 1500 mm x 10 m
SafeGuard SafeGrip ESD to odporna wykładzina podłogowa ESD do obszarów, w których wyładowania elektrostatyczne muszą działać niezawodnie. Dzięki grubości 2,5 mm idealnie nadaje się do obszarów narażonych na intensywne użytkowanie, takich jak produkcja, montaż, magazyny lub strefy ochrony ESD.
Wykładzina ESD jest dostępna w kolorze szarym tytanowym o szerokości 1500 mm na rolce o długości 10 m. Wykładzina podłogowa jest układana poprzez klejenie za pomocą przewodzącego kleju ESD.
• Wykładzina podłogowa ESD w rolkach
• Kolor: szary tytanowy kamień
• Rozmiar rolki: 10 x 1,5 m
• Grubość: 2,5 mm
• Montaż za pomocą przewodzącego kleju ESD
• Nadaje się do intensywnego użytkowania
Wykładzina ESD jest dostępna w kolorze szarym tytanowym o szerokości 1500 mm na rolce o długości 10 m. Wykładzina podłogowa jest układana poprzez klejenie za pomocą przewodzącego kleju ESD.
• Wykładzina podłogowa ESD w rolkach
• Kolor: szary tytanowy kamień
• Rozmiar rolki: 10 x 1,5 m
• Grubość: 2,5 mm
• Montaż za pomocą przewodzącego kleju ESD
• Nadaje się do intensywnego użytkowania
| Numer artykułu. | WL87667 |
| Producent | SAFEGUARD |
| Długość | 10000 mm |
| Szerokość | 1500 mm |
| Wysokość | 2,5 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 rolki |
| Jednostka treści | 1 Rolki |
| Informacje o kolorze producenta | Szary kamień tytanowy |
| Kolor | szary |
| Tworzywo | Kauczuk syntetyczny |
| W zestawie bateria | nie |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | 10⁶ - 10⁷ Ohm |
| Tekstura powierzchni | gładki |
| Rodzaj powierzchni | Wykładzina podłogowa |
| Certyfikacja ESD zgodnie z normą IEC 61340-5-1:2016 | tak |
| Właściwości pokrycia | wytrzymały na ścieranie gładki |
| W zestawie kabel uziemiający | nie |
| W tym punkt uziemienia | nie |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | Weidinger GmbH Hertha-Sponer-Str. 1a DE-82216 Gernlinden |