Zestaw grzechotek szybkomocujących, napęd 3/8", metryczny, 43-częściowy
43-częściowy zestaw Zyklop w wytrzymałej metalowej walizce: grzechotka Zyklop z napędem 3/8". Drobne uzębienie z 72 zębami umożliwia niski kąt powrotu wynoszący 5°. Głowicę grzechotki można swobodnie obracać i blokować w dowolnej pozycji za pomocą przełącznika suwakowego po obu stronach. Bezproblemowa praca z dużym prześwitem dłoni jest możliwa nawet w bardzo ciasnych lub trudno dostępnych sytuacjach montażowych. Zdefiniowane mocowanie pod kątem 0°, 15° i 90° w lewo i w prawo gwarantuje bezpieczną pracę bez poślizgu głowicy grzechotki. W pozycji 0° grzechotka z adapterem i końcówką może być używana jak konwencjonalny wkrętak. Konstrukcja koła zamachowego przyspiesza proces wkręcania. Obrotowo symetryczna konstrukcja rękojeści Kraftform i tulei wolnego koła wspomaga szybkie skręcanie. Kształt rękojeści Kraftform, który jest idealnie dopasowany do dłoni, zapobiega urazom dłoni, takim jak pęcherze i modzele. Twarde materiały użyte do wykonania rękojeści gwarantują szybki chwyt bez ryzyka "przyklejenia się" skóry do rękojeści. Bardziej miękkie, "antypoślizgowe" strefy umożliwiają bezstratne przenoszenie dużych sił. Do nasadek 3/8" z napędem kwadratowym i elementów łączących 3/8" z napędem kwadratowym, z blokadą kulkową. Zawiera 18 nasadek Zyklop, 2 przedłużki Zyklop z tuleją szybkomocującą, 1 uchwyt krzyżakowy, 1 przedłużkę chybotliwą, 1 przegub uniwersalny, 1 element łączący z uchwytem szybkowymiennym, 18 bitów. Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami w zależności od rozmiaru.
• Łączy 5 typów grzechotek w jednej grzechotce
• Konstrukcja koła zamachowego i antypoślizgowa tuleja szybkomocująca zapewniają bardzo dużą prędkość roboczą
• Gama 43 narzędzi w wytrzymałej metalowej walizce
• Swobodnie obracająca się głowica grzechotki
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami w zależności od rozmiaru
• Łączy 5 typów grzechotek w jednej grzechotce
• Konstrukcja koła zamachowego i antypoślizgowa tuleja szybkomocująca zapewniają bardzo dużą prędkość roboczą
• Gama 43 narzędzi w wytrzymałej metalowej walizce
• Swobodnie obracająca się głowica grzechotki
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami w zależności od rozmiaru
| Numer artykułu. | WL88043 |
| Model | 8100 SB 2 Zyklop |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05003594001 |
| Długość | 295 mm |
| Szerokość | 245 mm |
| Wysokość | 60 mm |
| Długość z opakowaniem | 295 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 245 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 60 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Liczba części w zestawie narzędzi | 43-częściowy |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |