Uchwyt do bitów z uchwytem szybkowymiennym Rapidaptor, 1/4" x 133 mm
Wysokiej jakości uchwyt do bitów. Ostrze bagnetowe z uchwytem szybkowymiennym, które można schować do rękojeści, umożliwia szybką obsługę ręczną nawet w ograniczonych przestrzeniach. Uchwyt szybkowymienny Rapidaptor umożliwia błyskawiczną wymianę bitów bez użycia dodatkowego narzędzia. Silny magnes trwały utrzymuje bity na miejscu. Rękojeść Kraftform Plus zapewnia wygodną i ergonomiczną pracę, zapobiegając powstawaniu pęcherzy i zrogowaceń. Twarde strefy uchwytu zapewniają dużą szybkość pracy, a miękkie strefy uchwytu gwarantują przenoszenie wysokiego momentu obrotowego. Odpowiedni do bitów z zewnętrznym napędem sześciokątnym 1/4" wg DIN ISO 1173-C 6.3 i E 6.3 (ISO 1173).
• Uchwyt na bity z uchwytem szybkowymiennym Rapidaptor do bitów z zewnętrznym napędem sześciokątnym 1/4"
• Wielokomponentowa rękojeść Kraftform do szybkiego i ergonomicznego wkręcania
• Z sześciokątnym zabezpieczeniem przed staczaniem się
• Technologia Rapidaptor do błyskawicznej wymiany grotów lub bitów
• Grot bagnetowy chowany w rękojeści
• Uchwyt na bity z uchwytem szybkowymiennym Rapidaptor do bitów z zewnętrznym napędem sześciokątnym 1/4"
• Wielokomponentowa rękojeść Kraftform do szybkiego i ergonomicznego wkręcania
• Z sześciokątnym zabezpieczeniem przed staczaniem się
• Technologia Rapidaptor do błyskawicznej wymiany grotów lub bitów
• Grot bagnetowy chowany w rękojeści
| Numer artykułu. | WL89507 |
| Model | 817 R |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05051482001 |
| Długość | 133 mm |
| Szerokość | 33 mm |
| Wysokość | 33 mm |
| Długość z opakowaniem | 174 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 64 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 34 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość narzędzia | 133 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |