Kraftform Kompakt 27 Imperial Set 1, 7-częściowy
Kompaktowe narzędzie Wera z wielokomponentową rękojeścią Kraftform zapewniającą dużą szybkość pracy i wyjątkowo ergonomiczne wkręcanie. Magazynek na bity zintegrowany z rękojeścią, 6 wytrzymałych bitów do uniwersalnego zastosowania. Uchwyt na bity z silnym magnesem trwałym zapewnia bezpieczne mocowanie bitów.
• Uchwyt na bity z magazynkiem
• Uchwyt na bity z silnym magnesem trwałym, który utrzymuje bity na miejscu
• Magazynek zintegrowany z rękojeścią do przechowywania bitów
• Z 6 bitami w magazynku: Phillips, rowkowane i kwadratowe (Robertson); wytrzymałe i twarde
• Uchwyt na bity z magazynkiem
• Uchwyt na bity z silnym magnesem trwałym, który utrzymuje bity na miejscu
• Magazynek zintegrowany z rękojeścią do przechowywania bitów
• Z 6 bitami w magazynku: Phillips, rowkowane i kwadratowe (Robertson); wytrzymałe i twarde
| Numer artykułu. | WL89516 |
| Model | Kraftform Kompakt 27 Imperial Set 1 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05051512001 |
| Długość | 240 mm |
| Szerokość | 65 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Długość z opakowaniem | 240 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 65 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 45 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Liczba części w zestawie narzędzi | 7-częściowy |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |