Bit-Check 6 V Universal 1, 6-częściowy
6 bitów Wera o długości 50 mm uporządkowanych na bardzo małej przestrzeni w praktycznym narzędziu Bit-Check. Wysokiej jakości bity do śrub z łbem kwadratowym z funkcją przytrzymywania. Siła zacisku wynikająca z nacisku powierzchniowego między końcówką napędową a profilem śruby utrzymuje śruby bezpiecznie na narzędziu. Wytrzymałe i twarde, do uniwersalnego użytku. Sześciokąt 1/4", odpowiedni do uchwytów DIN ISO 1173-F 6.3.
• Ustawienie, wieloskładnikowa kontrola bitów
• Bity o dużej twardości, do uniwersalnych zastosowań
• Bity z funkcją mocowania do śrub z łbem kwadratowym
• Sześciokąt 1/4", odpowiedni do uchwytów DIN ISO 1173-F 6.3
• Tworzywo sztuczne, z którego wykonano końcówkę, gwarantuje wysoką wytrzymałość i długą żywotność
• Ustawienie, wieloskładnikowa kontrola bitów
• Bity o dużej twardości, do uniwersalnych zastosowań
• Bity z funkcją mocowania do śrub z łbem kwadratowym
• Sześciokąt 1/4", odpowiedni do uchwytów DIN ISO 1173-F 6.3
• Tworzywo sztuczne, z którego wykonano końcówkę, gwarantuje wysoką wytrzymałość i długą żywotność
| Numer artykułu. | WL89599 |
| Model | Bit-Check 6 V Universal 1 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05056478001 |
| Długość | 70 mm |
| Szerokość | 65 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Długość z opakowaniem | 331 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 145 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 72 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Liczba części w zestawie narzędzi | 6-częściowy |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |