Bit TORX®, TX 20 x 50 mm
Wysokiej jakości bity do wewnętrznych wkrętów TORX®. Wytrzymałe i twarde, do uniwersalnych zastosowań. Sześciokąt 1/4", odpowiedni do uchwytów DIN ISO 1173-F 6.3.
• Do wewnętrznych wkrętów TORX
• Wytrzymałe i twarde, do uniwersalnych zastosowań
• Napęd sześciokątny 1/4" (połączenie Wera seria 4)
• Do wewnętrznych wkrętów TORX
• Wytrzymałe i twarde, do uniwersalnych zastosowań
• Napęd sześciokątny 1/4" (połączenie Wera seria 4)
| Numer artykułu. | WL89842 |
| Model | 867/4 Z TORX® |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05060134001 |
| Długość | 50 mm |
| Szerokość | 7 mm |
| Wysokość | 7 mm |
| Długość z opakowaniem | 58 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 34 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 15 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Długość bitowa | 50 mm |
| VDE | nie |
| Typ śruby | TX20 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |