Zestaw bitów TORQUE® Mplus, 1/4" x 32 mm
Wysokiej jakości bity do wkrętów TORQ-SET®. Mocniejsze boki w porównaniu z konwencjonalnym profilem TORQ-SET® zapewniają ok. 70% większy moment zrywający przy precyzyjnym dopasowaniu do śruby, a tym samym dłuższą żywotność narzędzia. Wytrzymałe i twarde, do uniwersalnego zastosowania. Sześciokąt 5/16", odpowiedni do uchwytów DIN ISO 1173-D 8.
• Do wkrętów TORQ-SET
• Mplus dla większego momentu zrywającego i dłuższej żywotności
• Wytrzymałe i twarde, do uniwersalnych zastosowań
• Napęd sześciokątny 5/16" (połączenie Wera seria 2)
• Do wkrętów TORQ-SET
• Mplus dla większego momentu zrywającego i dłuższej żywotności
• Wytrzymałe i twarde, do uniwersalnych zastosowań
• Napęd sześciokątny 5/16" (połączenie Wera seria 2)
| Numer artykułu. | WL90039 |
| Model | 871/2 TORQ-SET® Mplus |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05066654001 |
| Długość | 32 mm |
| Szerokość | 9 mm |
| Wysokość | 8 mm |
| Długość z opakowaniem | 59 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 38 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 23 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Długość bitowa | 32 mm |
| VDE | nie |
| Typ śruby | TorqueSet 1/4" |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |