Bit TRI-WING®, 25 mm, 1 x 25 mm
Wysokiej jakości bity do wkrętów TRI-WING®. Wytrzymałe i twarde, do uniwersalnego zastosowania. Sześciokąt 1/4", odpowiedni do uchwytów DIN ISO 1173-D 6.3.
• Do wkrętów TRI-WING
• Wytrzymałe i twarde, do uniwersalnych zastosowań
• Napęd sześciokątny 1/4" (połączenie Wera seria 1)
• Do wkrętów TRI-WING
• Wytrzymałe i twarde, do uniwersalnych zastosowań
• Napęd sześciokątny 1/4" (połączenie Wera seria 1)
| Numer artykułu. | WL90064 |
| Model | 875/1 TRI-WING® |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05066760001 |
| Długość | 25 mm |
| Szerokość | 7 mm |
| Wysokość | 7 mm |
| Długość z opakowaniem | 58 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 34 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 15 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Długość bitowa | 25 mm |
| VDE | nie |
| Typ śruby | Tri-Wing 1 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |