Wkrętak dynamometryczny, 2,4-4,0 Nm, 9 x 2,4 Nm x 2,8 Nm x 3,2 Nm x 3,6 Nm x 4,0 Nm x 192 mm
Rękojeść wkrętaka dynamometrycznego z izolacją VDE i gniazdem sześciokątnym 9 mm; wyłącznie do wymiennych grotów Wera Kraftform Kompakt VDE. Do profesjonalnego wkręcania/dokładnej regulacji ORAZ wkręcania z kontrolowanym momentem obrotowym. Antypoślizgowa, zapobiegająca nadmiernemu dokręcaniu funkcja momentu obrotowego do dokręcania prawą/lewą ręką. Z pięcioma wybieranymi momentami dokręcania prawo/lewo (2,4; 2,8; 3,2; 3,6; 4,0 Nm), które można ustawić niezwykle szybko. Jedna stała pozycja (blokada momentu obrotowego) dla nieograniczonych momentów dokręcania/luzowania. Z tuleją wolnego koła zapewniającą dobre prowadzenie narzędzia podczas wkręcania.
• Ręczne narzędzie dynamometryczne VDE 7516 z 5 wstępnie ustawionymi wartościami (2,4; 2,8; 3,2; 3,6; 4,0 Nm)
• Prędkość: Niezwykle szybkie ustawianie momentu dokręcania
• Bezpieczeństwo: Funkcja momentu obrotowego do dokręcania zgodnie z ruchem wskazówek zegara / ruchem przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, którego nie można dokręcić zbyt mocno
• Funkcja blokady momentu obrotowego: dla wysokich momentów luzowania i dokręcania bez momentu obrotowego
• Z tuleją wolnego koła i uchwytem na wymienne ostrza Wera VDE
• Ręczne narzędzie dynamometryczne VDE 7516 z 5 wstępnie ustawionymi wartościami (2,4; 2,8; 3,2; 3,6; 4,0 Nm)
• Prędkość: Niezwykle szybkie ustawianie momentu dokręcania
• Bezpieczeństwo: Funkcja momentu obrotowego do dokręcania zgodnie z ruchem wskazówek zegara / ruchem przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, którego nie można dokręcić zbyt mocno
• Funkcja blokady momentu obrotowego: dla wysokich momentów luzowania i dokręcania bez momentu obrotowego
• Z tuleją wolnego koła i uchwytem na wymienne ostrza Wera VDE
| Numer artykułu. | WL90440 |
| Model | 7516 VDE Kraftform Safe-Torque Speed |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05075876001 |
| Długość | 199 mm |
| Szerokość | 66 mm |
| Wysokość | 36 mm |
| Długość z opakowaniem | 199 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 66 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 36 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | tak |
| Zgodny z ESD | nie |
| Moment obrotowy | 2,4 – 4 Nm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |