Elektroniczny wkrętak krzyżakowy PZ 0 x 60 mm
Wysokiej jakości mikrowkrętak Wera do precyzyjnego wkręcania mechanicznego. Błyskawiczne skręcanie jest możliwe dzięki oparciu dłoni na obrotowym kołpaku i strefie szybkiego skręcania pod obrotowym kołpakiem. Koniec z czasochłonnym przekręcaniem. Strefa mocy ze zintegrowanymi strefami miękkimi zapewnia przenoszenie wysokich momentów odkręcania i dokręcania. Strefa precyzji zapewniająca prawidłowy kąt obrotu podczas prac regulacyjnych. Końcówka Wera Black Point zapewnia precyzyjne dopasowanie i optymalną ochronę przed korozją. Wyszukiwarka narzędzi Take it easy z kolorowymi oznaczeniami profili i rozmiarów - do szybkiego i łatwego znajdowania potrzebnego narzędzia.
• Wkrętak Kraftform Micro odpowiedni do wkrętów Pozidriv
• Wielokomponentowa rękojeść Kraftform Micro do szybkiego i ergonomicznego wkręcania
• Końcówka Wera Black Point zapewnia precyzyjne dopasowanie i optymalną ochronę przed korozją
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami zgodnie z profilami i oznaczeniami rozmiarów
• Z zabezpieczeniem przed staczaniem i obrotową nasadką do szybkiego obracania
• Wkrętak Kraftform Micro odpowiedni do wkrętów Pozidriv
• Wielokomponentowa rękojeść Kraftform Micro do szybkiego i ergonomicznego wkręcania
• Końcówka Wera Black Point zapewnia precyzyjne dopasowanie i optymalną ochronę przed korozją
• Z wyszukiwarką narzędzi Take it easy: kodowanie kolorami zgodnie z profilami i oznaczeniami rozmiarów
• Z zabezpieczeniem przed staczaniem i obrotową nasadką do szybkiego obracania
| Numer artykułu. | WL90680 |
| Model | 2055 PZ |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05118030001 |
| Długość | 157 mm |
| Szerokość | 13 mm |
| Wysokość | 13 mm |
| Długość z opakowaniem | 244 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 82 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 24 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| VDE | nie |
| Typ śruby | PZ0 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Długość ostrza | 60 mm |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |