Zestaw części zamiennych do nitownicy łańcuchowej, 2-częściowy
• Z nitownicą do łańcuchów i uchwytem z wymiennym trzpieniem nitu do otwierania i zamykania łańcuchów rowerowych. Odpowiedni do łańcuchów jednobiegowych, do 12-biegowych
| Numer artykułu. | WL90928 |
| Model | 9523 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05136039001 |
| Długość | 15 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Długość z opakowaniem | 15 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 70 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 12 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Liczba części w zestawie narzędzi | 2-częściowy |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |