Zestaw narzędzi do instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i klimatyzacyjnych, 36 elementów
Kompaktowy zestaw narzędzi z najważniejszymi narzędziami dla sektora HVAC z produktami Wera, BESSEY®, KNIPEX®, Lyra®, PICARD®, PUK® i Stabila®. Dzięki kompaktowemu pojemnikowi na narzędzia z systemu Wera 2go mobilność jest znacznie ułatwiona.
• Wszechstronny 30-częściowy zestaw narzędzi w kompaktowym pojemniku narzędziowym Wera 2go 2 do zastosowań HVAC w zastosowaniach mobilnych
• Wysokiej jakości markowe narzędzia Wera, BESSEY®, KNIPEX®, Lyra®, PICARD®, PUK® i Stabila®
• Podwójny klucz płasko-oczkowy Joker 6002 z praktyczną funkcją przytrzymywania dzięki metalowej płytce w szczęce
• Z dłutem do wkręcania, dłutowania i dłutowania oraz 4 wkrętakami VDE
• Grzechotka metalowa 1/2" Zyklop 8004 C (72 zęby, niski kąt powrotu 5°) z odwracalną dźwignią; smukła konstrukcja do bardzo ciasnych przestrzeni montażowych
• Wszechstronny 30-częściowy zestaw narzędzi w kompaktowym pojemniku narzędziowym Wera 2go 2 do zastosowań HVAC w zastosowaniach mobilnych
• Wysokiej jakości markowe narzędzia Wera, BESSEY®, KNIPEX®, Lyra®, PICARD®, PUK® i Stabila®
• Podwójny klucz płasko-oczkowy Joker 6002 z praktyczną funkcją przytrzymywania dzięki metalowej płytce w szczęce
• Z dłutem do wkręcania, dłutowania i dłutowania oraz 4 wkrętakami VDE
• Grzechotka metalowa 1/2" Zyklop 8004 C (72 zęby, niski kąt powrotu 5°) z odwracalną dźwignią; smukła konstrukcja do bardzo ciasnych przestrzeni montażowych
| Numer artykułu. | WL90932 |
| Model | Wera 2go SHK 1 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05136071001 |
| Długość | 370 mm |
| Szerokość | 345 mm |
| Wysokość | 140 mm |
| Długość z opakowaniem | 370 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 345 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 140 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Liczba części w zestawie narzędzi | 36-częściowy |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |