Torba na kółkach 6003 Joker 15, pusta, 265 x 120 mm
• Wytrzymały materiał i niska waga zapewniają optymalny transport
• Mocne zapięcie na rzep zapobiega przypadkowemu otwarciu i zgubieniu narzędzia
• Kompaktowa konstrukcja zapewniająca oszczędność miejsca
• Pętla do zawieszania oznacza, że torbę można zawiesić również po otwarciu
• Kompatybilna z Wera 2go
• Mocne zapięcie na rzep zapobiega przypadkowemu otwarciu i zgubieniu narzędzia
• Kompaktowa konstrukcja zapewniająca oszczędność miejsca
• Pętla do zawieszania oznacza, że torbę można zawiesić również po otwarciu
• Kompatybilna z Wera 2go
| Numer artykułu. | WL90962 |
| Model | 9465 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05136405001 |
| Długość | 265 mm |
| Szerokość | 105 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Długość z opakowaniem | 265 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 105 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 50 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |