Torba zwijana 6003 Joker 11, pusta, 235 x 115 mm
Wytrzymała składana torba do przechowywania narzędzi w sposób oszczędzający miejsce; idealna do zastosowań mobilnych, ponieważ zastosowany materiał jest lekki i stabilny; na 11 kluczy płasko-oczkowych Joker 6003; pusta
• Wytrzymały materiał i niska waga zapewniają optymalny transport
• Mocne zapięcie na rzep zapobiega przypadkowemu otwarciu i zgubieniu narzędzia
• Kompaktowa konstrukcja zapewniająca oszczędność miejsca
• Torbę można również powiesić po otwarciu dzięki pętli do zawieszania
• Kompatybilny z Wera 2go
• Wytrzymały materiał i niska waga zapewniają optymalny transport
• Mocne zapięcie na rzep zapobiega przypadkowemu otwarciu i zgubieniu narzędzia
• Kompaktowa konstrukcja zapewniająca oszczędność miejsca
• Torbę można również powiesić po otwarciu dzięki pętli do zawieszania
• Kompatybilny z Wera 2go
| Numer artykułu. | WL91009 |
| Model | 9443 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05136496001 |
| Długość | 275 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Długość z opakowaniem | 275 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 100 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 80 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |