Walizka składana Kraftform Kompakt Vario RA, bez narzędzia, 200 x 95 mm
Wytrzymała składana torba do przechowywania narzędzi w sposób oszczędzający miejsce; idealna do zastosowań mobilnych, ponieważ zastosowany materiał jest lekki i stabilny; do zestawu narzędzi Kraftform Kompakt Vario RA; bez narzędzi.
• Wytrzymały materiał i niska waga zapewniają optymalny transport
• Mocne zapięcie na rzep zapobiega przypadkowemu otwarciu i zgubieniu narzędzia
• Kompaktowa konstrukcja zapewniająca oszczędność miejsca
• Torbę można również zawiesić po otwarciu dzięki pętli do zawieszania
• Kompatybilny z Wera 2go
• Wytrzymały materiał i niska waga zapewniają optymalny transport
• Mocne zapięcie na rzep zapobiega przypadkowemu otwarciu i zgubieniu narzędzia
• Kompaktowa konstrukcja zapewniająca oszczędność miejsca
• Torbę można również zawiesić po otwarciu dzięki pętli do zawieszania
• Kompatybilny z Wera 2go
| Numer artykułu. | WL91025 |
| Model | 9580 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05136554001 |
| Długość | 300 mm |
| Szerokość | 130 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Długość z opakowaniem | 300 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 130 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 50 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |