Wkładka piankowa Zestaw szczypiec KNIPEX 1, 3-częściowy
Wytrzymała wkładka piankowa; dwukolorowa dla szybkiej identyfikacji brakujących części; odpowiednia do wózka warsztatowego Tool Rebel; wyposażona w 1 parę szczypiec uniwersalnych KNIPEX, 1 parę szczypiec do pomp wodnych KNIPEX Cobra® high-tech i 1 parę szczypiec tnących bocznych KNIPEX Kraft.
• Trwała wkładka piankowa, każde narzędzie ma swoje stałe miejsce; dwukolorowa, brak narzędzi jest szybko zauważalny
• Wysokiej jakości, trwała wkładka piankowa bez oparów chemicznych
• Optymalne dopasowanie dla najlepszego możliwego wyjmowania narzędzi z piankowej wkładki
• Wodoodporny i olejoodporny, łatwy w pielęgnacji i czyszczeniu
• Chroni narzędzie przed brudem i uderzeniami
• Trwała wkładka piankowa, każde narzędzie ma swoje stałe miejsce; dwukolorowa, brak narzędzi jest szybko zauważalny
• Wysokiej jakości, trwała wkładka piankowa bez oparów chemicznych
• Optymalne dopasowanie dla najlepszego możliwego wyjmowania narzędzi z piankowej wkładki
• Wodoodporny i olejoodporny, łatwy w pielęgnacji i czyszczeniu
• Chroni narzędzie przed brudem i uderzeniami
| Numer artykułu. | WL91101 |
| Model | 9780 |
| Producent | WERA |
| Numer artykułu producenta. | 05150180001 |
| Długość | 405 mm |
| Szerokość | 185 mm |
| Wysokość | 55 mm |
| Długość z opakowaniem | 405 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 185 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 55 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Liczba części w zestawie narzędzi | 3-częściowy |
| Dane producenta GPSR | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |