Pęseta lutownicza do B.IRON
Pomiń galerię zdjęć
Nowe
B.TWEEZERS są idealne do obróbki bardzo małych komponentów SMD na gęsto zaludnionych płytkach PCB. Posiadają system regulacji, który zapewnia precyzyjne pionowe i obrotowe ustawienie wkładów, umożliwiając dokładne i symetryczne pozycjonowanie końcówek.
Dzięki niezrównanej swobodzie ruchu idealnie nadają się do pracy pod lupą lub w miejscach oddalonych od stołu warsztatowego.
Na jednym ładowaniu akumulatora można wykonać do 60 operacji post-processingu SMD.
• Specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić komfort i precyzję.
• W pełni kompatybilna z kartridżami C115.
• Inteligentne zarządzanie temperaturą JBC zapewnia niezwykle szybki powrót do temperatury 350°C w mniej niż 3 sekundy.
• Dokładność temperatury wynosi +/- 3%.
• Możesz zdalnie sterować i konfigurować parametry formy za pomocą aplikacji z dowolnego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth.
• Czas ładowania: 45 minut
• Wkłady nie są dołączone.
Dzięki niezrównanej swobodzie ruchu idealnie nadają się do pracy pod lupą lub w miejscach oddalonych od stołu warsztatowego.
Na jednym ładowaniu akumulatora można wykonać do 60 operacji post-processingu SMD.
• Specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić komfort i precyzję.
• W pełni kompatybilna z kartridżami C115.
• Inteligentne zarządzanie temperaturą JBC zapewnia niezwykle szybki powrót do temperatury 350°C w mniej niż 3 sekundy.
• Dokładność temperatury wynosi +/- 3%.
• Możesz zdalnie sterować i konfigurować parametry formy za pomocą aplikacji z dowolnego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth.
• Czas ładowania: 45 minut
• Wkłady nie są dołączone.
| Numer artykułu. | WL91992 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | BP-A |
| Długość | 110 mm |
| Szerokość | 12 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Długość z opakowaniem | 220 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 75 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 30 mm |
| Długość z opakowaniem w calach | 8,66 in |
| Szerokość z opakowaniem w calach | 2,95 in |
| Wysokość z opakowaniem w calach | 1,18 in |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Seria produktów | B.IRON |
| Moc | 15 W |
| Woltaż | 7,4 V |
| Bezpiecznik | 180 A |
| Zakres temperatur °C | 200 – 450 °C |
| Zakres temperatur °F | 390 – 840 °F |
| Pasujące akcesoria | C115 Kartuschen, BCB - Ladestation B.IRON, H2466 Halterung, H2467 Halterung |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |
Pomiń galerię produktów
Akcesoria
Stacja lutownicza B-Iron z pincetą B.IRON, z przenośnym wyświetlaczem
Cena regularna:
814,24 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL92414
Numer producenta
BIP-5B
Szpic lutowniczy o specjalnym kształcie, 1,8 mm, C115P012
Cena regularna:
123,22 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL83281
Numer producenta
C115P012
Końcówka do lutowania/rozlutowywania do lutownicy Nano NT115
Cena regularna:
63,09 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL69754
Numer producenta
C115132
Grot lutowniczy kształt dłuta 2 x 0,35 mm
Cena regularna:
63,09 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL46352
Numer producenta
C115131
Grot lutowniczy kształt dłuta, 6 x 1 mm
Cena regularna:
48,06 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL46351
Numer producenta
C115115
Grot lutowniczy kształt noża, śr.: 2,8 mm
Cena regularna:
63,09 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL46284
Numer producenta
C115129
Grot lutowniczy kształt ostrza, szer.: 3,8 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL46249
Numer producenta
C115111
Grot lutowniczy w kształcie ostrza, 2,5 x 0,3 mm, C115212
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL45912
Numer producenta
C115212
Popularne
Grot lutowniczy, kształt dłuta, 1 x 0,3 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL45689
Numer producenta
C115213
Popularne
Grot lutowniczy, kształt noża, 1 x 0,2 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL45582
Numer producenta
C115120
Grot lutowniczy, kształt dłuta, 1 x 0,2 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL45432
Numer producenta
C115125
Popularne
Grot lutowniczy, stożkowy, wygięty, śr.: 0,1 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL45356
Numer producenta
C115124
Popularne
Grot lutowniczy w kształcie dłuta 1,3 x 0,3 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL45355
Numer producenta
C115221
Grot lutowniczy stożkowy, śr.: 0,5 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL45170
Numer producenta
C115106
Grot lutowniczy ścięty, śr.: 1 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL45074
Numer producenta
C115127
Grot lutowniczy, ścięty, śr.: 0,6 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL45041
Numer producenta
C115109
Popularne
Grot lutowniczy, wyżłobienie, śr.: 0,1 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL45039
Numer producenta
C115128
Grot lutowniczy w kształcie dłuta 1,6 x 0,3 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL45017
Numer producenta
C115222
Popularne
Grot lutowniczy w kształcie dłuta 2,4 x 0,6 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL45013
Numer producenta
C115223
Grot lutowniczy w kształcie dłuta 1,8 x 0,5 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL45012
Numer producenta
C115214
Popularne
Grot lutowniczy w kształcie dłuta 1,8 x 0,5 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL44956
Numer producenta
C115114
Popularne
Grot lutowniczy, stożkowy, wygięty, śr.: 0,1 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL44725
Numer producenta
C115118
Popularne
Grot lutowniczy, stożkowy, wygięty, śr.: 0,5 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL44724
Numer producenta
C115110
Popularne
Grot lutowniczy, stożkowy, wygięty, śr.: 0,3 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL44723
Numer producenta
C115105
Grot lutowniczy w kształcie dłuta 0,2 x 0,1 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL44722
Numer producenta
C115116
Popularne
Grot lutowniczy, kształt dłuta, 1 x 0,3 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL44721
Numer producenta
C115113
Popularne
Grot lutowniczy w kształcie dłuta 0,6 x 0,3 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL44720
Numer producenta
C115108
Popularne
Grot lutowniczy stożkowy, śr.: 0,8 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL44719
Numer producenta
C115107
Grot lutowniczy w kształcie klingi, 3,5 x 0,7 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL44510
Numer producenta
C115211
Grot lutowniczy stożkowy, śr.: 0,1 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL44504
Numer producenta
C115126
Popularne
Grot lutowniczy w kształcie noża, 2,5 x 0,3 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL44503
Numer producenta
C115112
Popularne
Grot lutowniczy stożkowy, śr.: 0,1 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL43555
Numer producenta
C115101
Grot lutowniczy w kształcie dłuta 0,4 x 0,2 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL43554
Numer producenta
C115117
Popularne
Grot lutowniczy stożkowy, śr.: 0,3 mm
Cena regularna:
42,05 €
Wkrótce dostępny
Numer artykułu
WL43553
Numer producenta
C115103