Zestaw prowadnic dla AL250, Ø 0,8 mm, z perforacją
Kompatybilny z jednożyłowymi przewodami lutowniczymi o średnicy 0,8 mm.
Małe ostrze perforuje drut lutowniczy, gdy jest on podawany do rdzenia topnika. Ten proces perforacji zapewnia lepszy przepływ topnika i lepsze odgazowanie, co zapobiega rozpryskiwaniu się lutu i topnika podczas procesu lutowania.
• Długość rury prowadzącej: 126 cm / 49,6 in
Małe ostrze perforuje drut lutowniczy, gdy jest on podawany do rdzenia topnika. Ten proces perforacji zapewnia lepszy przepływ topnika i lepsze odgazowanie, co zapobiega rozpryskiwaniu się lutu i topnika podczas procesu lutowania.
• Długość rury prowadzącej: 126 cm / 49,6 in
| Numer artykułu. | WL92219 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | GALE08V-B |
| Długość z opakowaniem | 245 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 185 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 45 mm |
| Długość z opakowaniem w calach | 9,65 in |
| Szerokość z opakowaniem w calach | 7,28 in |
| Wysokość z opakowaniem w calach | 1,77 in |
| Zakres dostawy | 1x zestaw prowadnic 1x dysza wlotowa 1x koło prowadzące 1x koło kontrujące 1x uchwyt grotu 1x ostrze 1x dysza pośrednia 1x dysza wylotowa 2x śruby imbusowe 3x wkręty dociskowe |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Średnica | 0,8 mm |
| Seria produktów | GALE |
| Pasujące akcesoria | ALE250, ALE |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |