Płaski grot lutowniczy 12,5 mm, W440025
Grot W440025 został opracowany specjalnie do zdejmowania izolacji z przewodów pracujących w wysokich temperaturach, wykonanych z materiałów termostabilnych, takich jak teflon, kapton, guma silikonowa itp.
Samocentrująca konstrukcja zapewnia idealne wyrównanie końcówek, dzięki czemu izolacja może być usuwana bez uszkadzania przewodów.
Ta seria kaset jest odpowiednia dla wysokotemperaturowego narzędzia do ściągania izolacji WS440, które posiada regulowany wskaźnik długości ściągania izolacji.
Obie kasety są zawarte w tym numerze artykułu.
Samocentrująca konstrukcja zapewnia idealne wyrównanie końcówek, dzięki czemu izolacja może być usuwana bez uszkadzania przewodów.
Ta seria kaset jest odpowiednia dla wysokotemperaturowego narzędzia do ściągania izolacji WS440, które posiada regulowany wskaźnik długości ściągania izolacji.
Obie kasety są zawarte w tym numerze artykułu.
| Numer artykułu. | WL92274 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | W440025 |
| Długość | 155 mm |
| Szerokość | 56 mm |
| Wysokość | 46 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Seria produktów | W440 |
| Pasujące akcesoria | WS440 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |