Dysza ssąca, okrągła, Ø 134 mm, do FAE022 i FAE072
Okrągła dysza do odsysania oparów z otoczenia.
Dyszę można łatwo przymocować do elastycznych ramion FAE022 i FAE072.
Ramiona nie wchodzą w zakres dostawy.
Dyszę można łatwo przymocować do elastycznych ramion FAE022 i FAE072.
Ramiona nie wchodzą w zakres dostawy.
| Numer artykułu. | WL92579 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | FAE091 |
| Długość z opakowaniem | 183 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 145 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 110 mm |
| Długość z opakowaniem w calach | 7,2 in |
| Szerokość z opakowaniem w calach | 5,7 in |
| Wysokość z opakowaniem w calach | 4,3 in |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Średnica | 134 mm |
| Seria produktów | FAE |
| Pasujące akcesoria | FAE022, FAE072 |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |