Grot lutowniczy 5 x 1,7 mm, C250436E
Odpowiedni do dużych połączeń lutowniczych o wysokim zapotrzebowaniu na moc.
Ten grot został opracowany z grubszą warstwą lutowia, dzięki czemu idealnie nadaje się do wymagających i powtarzalnych prac w produkcji seryjnej. Grubsza warstwa lutowia zmniejsza wydajność termiczną.
Wkłady C250 zostały opracowane specjalnie do użytku z automatyczną lutownicą ALE250 i ręczną lutownicą AP250. Narzędzia te dozują precyzyjne ilości i umożliwiają lutowanie jedną ręką.
Wkłady te można wyrównać za pomocą blokady obrotowej zintegrowanej z narzędziem.
Dzięki inteligentnemu zarządzaniu ciepłem ich żywotność jest pięciokrotnie dłuższa niż w przypadku innych marek.
Ten grot został opracowany z grubszą warstwą lutowia, dzięki czemu idealnie nadaje się do wymagających i powtarzalnych prac w produkcji seryjnej. Grubsza warstwa lutowia zmniejsza wydajność termiczną.
Wkłady C250 zostały opracowane specjalnie do użytku z automatyczną lutownicą ALE250 i ręczną lutownicą AP250. Narzędzia te dozują precyzyjne ilości i umożliwiają lutowanie jedną ręką.
Wkłady te można wyrównać za pomocą blokady obrotowej zintegrowanej z narzędziem.
Dzięki inteligentnemu zarządzaniu ciepłem ich żywotność jest pięciokrotnie dłuższa niż w przypadku innych marek.
| Numer artykułu. | WL92596 |
| Producent | JBC |
| Numer artykułu producenta. | C250436E |
| Długość | 127 mm |
| Szerokość | 31 mm |
| Wysokość | 31 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Seria produktów | C250 |
| Kształt końcówki lutowniczej | dłutowaty |
| Długość końcówki | 7,3 mm |
| Szerokość końcówki | 5 mm |
| Grubość końcówki | 1,7 mm |
| Pasujące akcesoria | AP250, ALE250 |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |