Klucz nasadowy magnetyczny Weller Xcelite 5/16" x 3"
Magnetyczny klucz nasadowy Weller® Xcelite® 5/16" x 3" jest wykonany ze stali chromowo-wanadowej, co zapewnia dłuższą żywotność produktu.
• Wysoka wydajność do pinów IC, kabli i wiązek przewodów
• Maksymalna trwałość
• Tnie miękkie przewody do 14 AWG (1,6 mm) w jednej płaszczyźnie
• Wysokiej jakości stal węglowa
• Nieodblaskowe czarne wykończenie
• Lekka konstrukcja
• Bezpieczny dla ESD
• Wysoka wydajność do pinów IC, kabli i wiązek przewodów
• Maksymalna trwałość
• Tnie miękkie przewody do 14 AWG (1,6 mm) w jednej płaszczyźnie
• Wysokiej jakości stal węglowa
• Nieodblaskowe czarne wykończenie
• Lekka konstrukcja
• Bezpieczny dla ESD
| Numer artykułu. | WL92805 |
| Model | Classic Series |
| Producent | WELLER |
| Numer artykułu producenta. | 10MN |
| Długość | 155,6 mm |
| Długość z opakowaniem | 170,18 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 31,75 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 52,07 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Kolor | Bursztyn |
| Zgodny z ESD | nie |
| Średnica ostrza | 7,9 mm |
| Długość ostrza | 76,2 mm |
| Dane producenta GPSR | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Straße 2 DE-74354 Besigheim www.weller-tools.com |