Jednostka ssąca i filtrująca MD.17 400.1
• z systemem filtrów spin-on - odciąg o niskim poziomie zanieczyszczeń
• Nowy dyfuzor zapewniający równomierne obciążenie powierzchni filtra i dłuższą żywotność
• Niskie koszty wymiany filtra dzięki wielostopniowemu systemowi filtracyjnemu z niedrogimi elementami filtra wstępnego o wysokiej zdolności absorpcyjnej
• Odpowiedni do szerokiego zakresu zastosowań: Zastosowanie dmuchawy kompatybilnej z wysokimi podciśnieniami i dużymi przepływami objętościowymi
• Przygotowany do montażu wsporników i przyłączy węży
• Niskie zużycie energii dzięki energooszczędnej elektronice urządzenia
• Wyposażenie elektryczne umożliwia użytkowanie na całym świecie: może być zasilane napięciem 110-240 V
• wszystkie komponenty elektryczne są zgodne z normami UL i CE
• Zintegrowana izolacja akustyczna zapewnia wyjątkowo cichą pracę
• Wytrzymała obudowa z blachy stalowej z powłoką proszkową
• Mobilne urządzenie z kółkami
• Wszystkie interfejsy z tyłu
• Elementy obsługi i wyświetlacza z przodu
• Nowy dyfuzor zapewniający równomierne obciążenie powierzchni filtra i dłuższą żywotność
• Niskie koszty wymiany filtra dzięki wielostopniowemu systemowi filtracyjnemu z niedrogimi elementami filtra wstępnego o wysokiej zdolności absorpcyjnej
• Odpowiedni do szerokiego zakresu zastosowań: Zastosowanie dmuchawy kompatybilnej z wysokimi podciśnieniami i dużymi przepływami objętościowymi
• Przygotowany do montażu wsporników i przyłączy węży
• Niskie zużycie energii dzięki energooszczędnej elektronice urządzenia
• Wyposażenie elektryczne umożliwia użytkowanie na całym świecie: może być zasilane napięciem 110-240 V
• wszystkie komponenty elektryczne są zgodne z normami UL i CE
• Zintegrowana izolacja akustyczna zapewnia wyjątkowo cichą pracę
• Wytrzymała obudowa z blachy stalowej z powłoką proszkową
• Mobilne urządzenie z kółkami
• Wszystkie interfejsy z tyłu
• Elementy obsługi i wyświetlacza z przodu
| Numer artykułu. | WL93095 |
| Producent | ULT |
| Numer artykułu producenta. | 1-00193 |
| Szerokość | 670 mm |
| Wysokość | 1163 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Moc znamionowa (silnik) | 0,7 kW |
| Częstotliwość | 50/60 |
| Prąd znamionowy | 3,6 A |
| Woltaż | 230 V |
| Napięcie | 1 – 230 V |
| Podciśnienie (maks.) | 2600 Pa |
| Poziom dźwięku (od) | 60 dBA |
| Przepływ objętościowy (maks.) | 1000 m³/h |
| Klasa ochrony | 54 IP |
| Rodzaj generatora próżni | Dmuchawa EC |
Cena na zapytanie
Ten artykuł jest obecnie niedostępny w naszym sklepie. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży pod numerem +49 (0)8142 / 4289 - 300 lub skorzystanie z naszego formularza kontaktowego.
Wkrótce dostępny
Numer artykułuWL93095