Magasin pour circuits imprimés ESD 603.2-P, 380 x 400 x 563 mm
ESD PCB magazine
603.2-P partly assembled
• PCB: b = 40-130 mm (adjustable), l max = 387 mm
• Magazine: h x w x d = 563 x 380 x 400 mm
• Plastic rack wall
• Width adjustment using toothed belt
• Stackable (with stacking locator knobs) or for reversible operation
603.2-P partly assembled
• PCB: b = 40-130 mm (adjustable), l max = 387 mm
• Magazine: h x w x d = 563 x 380 x 400 mm
• Plastic rack wall
• Width adjustment using toothed belt
• Stackable (with stacking locator knobs) or for reversible operation
| Numéro d'article | WL34445 |
| Modèle | 8916425 |
| Fabricant | CAB |
| Numéro d'article du fabricant | 8916425 |
| Longueur | 380 mm |
| Largeur | 400 mm |
| Hauteur | 563 mm |
| Unité de vente | 1 pièce |
| Unité de contenu | 1 pièce |
| Couleur | noir |
| Matériel | métal |
| Série de magazines PCB | Série 600 |
| Données du fabricant du GPSR | CAB Produkttechnik Wilhelm-Schickard-Straße 14 DE-76131 Karlsruhe www.cabgmbh.com |