Torba narzędziowa "Compact", 14 szt.
Torba narzędziowa "Compact" Wyposażona w dwanaście narzędzi firmy KNIPEX, w sumie 13 markowych narzędzi, niektóre sprawdzone w warunkach VDE zgodnie z DIN EN 60900. Kompaktowa torba narzędziowa dla serwisanta. Jako torba z wkładką nadaje się do: "Basic" 00 21 05 LE, "BIG Basic Move" 00 21 06 LE, "BIG Twin Move" 00 21 41 LE, "BIG Twin" 00 21 42 LE, "BIG Twin Move RED" 98 99 15 LE i inne popularne przypadki narzędzi. Z 8 kieszeniami na narzędzia i 7 pętlami na narzędzia. Tylna pętla do mocowania na wózku. Wykonana z wytrzymałej tkaniny poliestrowej, z zamkiem błyskawicznym. Wymiary zewnętrzne (szer. x wys. x gł.): 410 x 60 x 290 mm. Zakres dostawy: 1 x 12 40 200 KNIPEX samonastawny ściągacz izolacji (0,03 - 10,0 mm²), 1 x 98 52 KNIPEX nóż do kabli, 1 x 97 53 04 KNIPEX samonastawny zaciskacz do końcówek kablowych z bocznym wejściem (0,08 - 10 + 16 mm²), 1 x 87 01 250 KNIPEX Cobra® high-tech szczypce do pomp wodnych, 1 x 98 24 02 SL KNIPEX wkrętak (Slim) do śrub krzyżowych Phillips® (PH2), 1 x 98 25 01 SL KNIPEX wkrętak (Slim) do śrub krzyżowych Pozidriv® (PZ 1), 1 x 98 25 02 SL KNIPEX wkrętak (Slim) do wkrętów krzyżowych Pozidriv® (PZ 2), 1 x 98 20 35 SL KNIPEX wkrętak (Slim) do wkrętów z rowkiem (3,5 mm), 1 x 13 86 200 KNIPEX szczypce elektroinstalacyjne (Ø 15 mm / 50 mm²), 1 x 16 95 01 SB KNIPEX ErgoStrip® uniwersalne narzędzie do usuwania izolacji (Ø 8,0 - 13,0 mm), 1 x 70 06 160 KNIPEX noże boczne, 1 x 78 06 125 KNIPEX Electronic Super Knips® VDE (do precyzyjnego cięcia),
• Kompaktowa torba narzędziowa dla serwisanta
• Jako torba z wkładką nadaje się do: "Basic" 00 21 05 LE, "BIG Basic Move" 00 21 06 LE, "BIG Twin Move" 00 21 41 LE, "BIG Twin" 00 21 42 LE, "BIG Twin Move RED" 98 99 15 LE i inne typowe przypadki narzędzi.
• Z 8 kieszeniami na narzędzia i 7 pętlami na narzędzia
• Tylna pętla do mocowania do wózka
• Wykonany z wytrzymałej tkaniny poliestrowej, zapinany na zamek błyskawiczny
• Wymiary zewnętrzne (szer. x wys. x gł.): 410 x 60 x 290 mm
• Kompaktowa torba narzędziowa dla serwisanta
• Jako torba z wkładką nadaje się do: "Basic" 00 21 05 LE, "BIG Basic Move" 00 21 06 LE, "BIG Twin Move" 00 21 41 LE, "BIG Twin" 00 21 42 LE, "BIG Twin Move RED" 98 99 15 LE i inne typowe przypadki narzędzi.
• Z 8 kieszeniami na narzędzia i 7 pętlami na narzędzia
• Tylna pętla do mocowania do wózka
• Wykonany z wytrzymałej tkaniny poliestrowej, zapinany na zamek błyskawiczny
• Wymiary zewnętrzne (szer. x wys. x gł.): 410 x 60 x 290 mm
| Numer artykułu. | WL50856 |
| Model | 00 21 11 |
| Producent | KNIPEX |
| Numer artykułu producenta. | 00 21 11 |
| Długość | 410 mm |
| Szerokość | 296 mm |
| Wysokość | 61 mm |
| Długość z opakowaniem | 410 mm |
| Szerokość z opakowaniem | 296 mm |
| Wysokość z opakowaniem | 61 mm |
| Objętość z opakowaniem | 10,08 dm³ |
| Zakres dostawy | 1 x 98 52 1 x 98 24 02 SL / 1 x 98 25 01 SL /. 1 x 98 25 02 SL /. 1 x 98 20 35 SL / 1 x 12 40 200 / 1 x 13 86 200 / 1 x 16 95 01 SB /. 1 x 70 06 160 1 x 78 06 125 / 1 x 97 53 04 1 x 87 01 250 |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Seria produktów | Kompakt |
| Zgodny z RoHS | nie |
| Masa netto (producent) | 3,205 kg |
| VDE | nie |
| Zgodny z ESD | nie |
| Dane producenta GPSR | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |