Zasilacz do stacji lutowniczej VARIO 1 MK2, 80W
Dzięki i-CON 1 MK2, ERSA opracowała stację lutowniczą, która spełnia wymagania wyższych temperatur roboczych i coraz mniejszych okien procesowych w procesach lutowania bezołowiowego. Niezwykle mała, lekka, ergonomiczna i wydajna lutownica i-Tool znacząco przyczynia się do poprawy jakości, produktywności i ogromnej redukcji kosztów operacyjnych.
| Numer artykułu. | WL81029 |
| Model | i-CON VARIO 1 MK2 |
| Producent | ERSA |
| Numer artykułu producenta. | 0IC1105V |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z RoHS | tak |
| Masa własna | 3,1 kg |
| Moc | 80 W |
| Czas nagrzewania | 9 s |
| Temperatura grotu lutowniczego (maks.) | 450 °C |
| Zakres temperatur °C (od) | 150 °C |
| Seria wskazówek | 142 |
| Średnica grotu lutowniczego | 1,6 mm |
| Wyświetlacz cyfrowy | tak |
| Wymiana chłodnicy | 016100J |
| Zgodny z ESD | tak |