Lutownica i-TOOL MK2 150W do różnych stacji i-CON
Ta nowa technologia grzewcza umożliwia lutownicy i-Tool (0105CDJ) nagrzewanie się i ponowne nagrzewanie od temperatury pokojowej do 350°C w około 9 sekund i od stanu gotowości (280°C) w około 3 sekundy. Element grzejny (016100J) i grot lutowniczy (seria 142) są od siebie oddzielone.
Lutownica jest wyposażona w stały grot Tip'N'Turn w kształcie dłuta o średnicy 1,6 mm (0142CDLF16). Zintegrowana blokada bagnetowa Tip'N'Turn zapewnia szybką i łatwą wymianę grotu, a także poprawia wydajność o 20-25% w porównaniu do połączenia śrubowego.
Lutownica jest wyposażona w stały grot Tip'N'Turn w kształcie dłuta o średnicy 1,6 mm (0142CDLF16). Zintegrowana blokada bagnetowa Tip'N'Turn zapewnia szybką i łatwą wymianę grotu, a także poprawia wydajność o 20-25% w porównaniu do połączenia śrubowego.
| Numer artykułu. | WL81062 |
| Model | i-TOOL MK2 |
| Producent | ERSA |
| Numer artykułu producenta. | 0105CDJ |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| W zestawie bateria | nie |
| Zgodny z RoHS | tak |
| Masa własna | 0,145 kg |
| Moc | 150 W |
| Napięcie zasilania | 24 V |
| Czas nagrzewania | 9 s |
| Temperatura grotu lutowniczego (maks.) | 450 °C |
| Seria wskazówek | 142 |
| Kształt końcówki lutowniczej | dłutowaty |
| Średnica grotu lutowniczego | 1,6 mm |
| Powłoka końcówki lutowniczej | Końcówka do lutowania |
| Wymiana chłodnicy | 016100J |
| Zgodny z ESD | tak |