Wkładka ESD do skrzynki asortymentowej 166, 54 komory à 27 x 27 mm
Odkryj wkładkę ESD do skrzynki asortymentowej 166 na Weidinger.eu, która została opracowana specjalnie do produkcji elektroniki. Ta wkładka, o numerze artykułu 2448808, oferuje 54 przegródki, każda o wymiarach 27 x 27 mm, i jest idealna do bezpiecznego przechowywania wrażliwych komponentów elektronicznych. Wykonana z rozpraszającego polistyrenu (PS), zapewnia wartość przewodności w rozpraszającym zakresie od >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ omów, zapewniając optymalną ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Wkładka jest dostępna w eleganckim czarnym kolorze i idealnie pasuje do pudełek asortymentowych o wymiarach wewnętrznych 295 x 166 x 21 mm lub 295 x 166 x 39 mm. Dzięki solidnej konstrukcji Licefa jest trwała i niezawodna. Ta wkładka ESD jest niezbędnym akcesorium dla każdego, kto ceni sobie organizację i bezpieczeństwo w produkcji elektroniki. Odwiedź Weidinger.eu, aby dowiedzieć się więcej o tym i innych produktach wysokiej jakości.
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wkładka do skrzynki asortymentowej 166, wymiary wewnętrzne: 295 x 166 x 21 mm lub 295 x 166 x 39 mm
• 54 przedziały
• Rozmiar przedziału: 27 x 27 mm
• Materiał: rozpraszający PS (polistyren)
• Przewodność: (rozpraszająca >1 x 10⁴ do <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kolor: czarny
• Wkładka do skrzynki asortymentowej 166, wymiary wewnętrzne: 295 x 166 x 21 mm lub 295 x 166 x 39 mm
• 54 przedziały
• Rozmiar przedziału: 27 x 27 mm
| Numer artykułu. | WL85840 |
| Alternatywna nazwa artykułu | TE SOK ESD-CON 166-14/14, 54 |
| Producent | LICEFA |
| Numer artykułu producenta. | 2448808 |
| Długość | 166 mm |
| Szerokość | 295 mm |
| Wysokość | 21 mm |
| Jednostka sprzedaży | 1 sztuka |
| Jednostka treści | 1 sztuka |
| Liczba przegródek | 54 |
| Długość (komora) | 27 mm |
| Szerokość (komory) | 27 mm |
| Wysokość (komora) | 21 mm |
| Kolor | czarny |
| W zestawie bateria | nie |
| Masa netto (producent) | 130 g |
| Typowa rezystancja powierzchniowa (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Skrzynie do przechowywania materiałów | plastik |
| Zgodny z ESD | tak |
| Dane producenta GPSR | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |